aqua_pet-family_technologie

THOMAS
AQUA+ PET & FAMILY:
PREMYSLENÁ TECHNIKA PRE POŽIADAVKY DOMÁCNOSTI SO ZVIERACÍMI MILÁČIKMI

ABY SA RODINA A ZVIERATÁ DOMA CÍTILI JEDNODUCHO DOBRE!

V spoločnosti THOMAS si uvedomujeme špecifické výzvy, ktoré spôsobujú zvieratá v domácnosti: Chlpy na kobercoch a čalúnení. Špina, ktorá sa počas prechádzky usadí na labkách a roznáša sa po dome alebo byte.

Výsledky výskumu trvajúceho niekoľko desaťročí v spoločnosti THOMAS ukázali, že dôkladná čistota a svieži vzduch v domácnosti sa dajú dosiahnuť iba pomocou vody. To bol dôvod, prečo sme vyvinuli jedinečnú technológiu THOMAS AQUA+. Táto technológia prospieva aj ľuďom, ktorí chovajú domáce zvieratá, pretože vysávač na zvieraciu srsť od spoločnosti THOMAS, AQUA+ PET & FAMILY, sa spolieha na vysokú silu vysávania, špeciálnu hubicu a zachytenie prachu a špiny vo vode.

Technika, ktorá získava viac má dve rozhodujúce výhody.
Prvá: vysoko efektívnym odstraňovaním prachu bez vrecka, iba s jedným litrom vody spôsobila spoločnosť THOMAS revolúciu vo vysávaní. Špeciálne vyvinutá nádoba filtra THOMAS AQUA+ viaže pomocou vody z vodovodu prach, špinu a srsť zvierat, ktoré už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti.
Druhá: dôkladné odstraňovanie škvŕn a špiny vďaka účinnému systému rozprašovania. Výsledok: Dokonca aj hlboko usadená špina a škvrny na kobercoch, čalúnení, tvrdých podlahách alebo v interiéroch áut sa dajú vďaka vode efektívne vyčistiť.

saugsprueh2

VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT:
MOKRÉ A SUCHÉ VYSÁVANIE.

Domáce zvieratá prinášajú radosť, ale aj veľa práce, najmä pokiaľ ide o čistotu v domácnosti. THOMAS AQUA+ PET & FAMILY bol vyvinutý špeciálne pre potreby chovateľov zvierat, a vďaka špeciálnym výkonnostným znakom výrazne uľahčuje domáce práce.

Pomocou bezvreckového vysávača na srsť zvierat od spoločnosti THOMAS funguje odstraňovanie mačacích a psích chlpov, špiny zo sedacieho nábytku, kobercov a podláh účinne. Vďaka funkcii mokrého vysávania dokáže dokonca rýchlo a dokonale vysať aj tekutiny. Tepovacia hubica uľahčuje odstraňovanie škvŕn a špiny. Pomocou 190 mm širokej hubice na odstraňovanie srsti z čalúnenia sa bez problémov odstraňujú chlpy z látok.

Ďalšou veľkou výhodou je technológia AQUA+. Špeciálne vyvinutý filtr box THOMAS AQUA+ viaže bezpečne a bez zápachu pomocou vody z vodovodu srsť, prach alebo roztoče a zabezpečuje, aby sa čiastočky špiny už nedostali naspäť do vzduchu v miestnosti.

ŠESŤ DOBRÝCH DôVODOV PRE AQUA+ PET & FAMILY

VYSÁVANIE NASUCHO

VYSÁVANIE NASUCHO

VYSÁVANIE NASUCHO

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY má výkon vyše 1600 wattov a bezstupňovú, elektronickú reguláciu intenzity vysávania s ECO-Control.

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

TEPOVANIE &
UMÝVANIE NAMOKRO

aqua_pet-family_technologie_2

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

Dokonca ani vysávanie tekutín nie je pre AQUA+ PET & FAMILY žiadny problém.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

Pri odolných škvrnách sa využíva vysávací a tepovací systém vysávača AQUA+ PET & FAMILY, ktorý zaisťuje dôkladnú čistotu.

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH
V MIESTNOSTIACH

aqua_pet-family_technologie_4

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

Čiastočky vzduchu sa zachytia vo vode a dodatočnom filtri, takže vzduch v miestnosti sa pri vysávaní vysávačom AQUA+ PET & FAMILY výrazne zlepší. Vysávač naviac vypúšťa mierne zvlhčený vzduch. Výsledkom je čerstvý vzduch, ako po osviežujúcom, prečisťujúcom letnom daždi.

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

ŠPECIÁLNE HUBICE
NA SRSŤ ZVIERAT

aqua_pet-family_technologie_5

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

Tri hubice odstraňujú špinu od domácich miláčikov z každého povrchu: Prepínateľná hubica na odstraňovanie zvieracích chlpov z koberca sa hodí na koberce aj pevné podlahy. Turbo kefa na koberce zaisťuje optimálne vysávanie kobercov. Pomocou 190 mm širokej hubice na čistenie čalúnenia sa bez problémov odstraňujú chlpy a špina z čalúnenia a poťahov.

MADE IN GERMANY

MADE IN
GERMANY

aqua_pet-family_technologie_6

MADE IN GERMANY

Od myšlienky až ku špičkovému výrobku: AQUA+ PET & FAMILY skoncipovali a vymysleli naši konštruktéri. Celý bol zostrojený v Nemecku – aby sa naši zákazníci mohli spoľahnúť na najvyšší stupeň funkčnosti a kvality.

Thomas_ausgiessen_410px

SYSTÉM AQUA+ FILTER

VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT S NAJMODERNEJŠOU TECHNOLÓGIOU

Prach, špina alebo srsť zvierat – vysávač, ktorý má vyhovovať požiadavkám domácnosti s domácimi miláčikmi musí byť mimoriadne výkonný. AQUA+ PET & FAMILY využíva na čistenie čalúnenia, podláh a kobercov najmodernejšiu technológiu: Systém AQUA+ Filter.

Spoločnosť THOMAS dokázala optimalizovať vysávanie a odstraňovanie špiny iba pomocou jediného litra vody. Špeciálne vyvinutá nádoba filtra THOMAS AQUA+ viaže pomocou vody z vodovodu dokonca aj najjemnejšie čiastočky prachu a srsti zvierat, ktoré už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti.

aqua_pet-family_dha2
aqua_pet-family_doc_gross

Alergici a vysávače:
Čo odporúčajú obchodníci

Združenie pre alergikov Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V. neodporúča veľa výrobkov. Napriek tomu odporúča vysávač pre alergikov: THOMAS AQUA+ PET & FAMILY.

Dôvod odporúčania: Vysoká miera likvidácie alergénov vo vodnom filtri prístroja – výkon, ktorý naviac zabezpečuje čerstvejší vzduch v miestnosti. Odporúčanie, ktorému môžete dôverovať – ak hľadáte výkonný vysávač, ktorý pri alergiách dokáže zaistiť čerstvý vzduch.