aqua_multi-clean_technologie

THOMAS
AQUA+ PET & FAMILY:
PREMYSLENÁ TECHNIKA PRE POŽIADAVKY DOMÁCNOSTI SO ZVIERACÍMI MILÁČIKMI

ABY SA RODINA A ZVIERATÁ DOMA CÍTILI JEDNODUCHO DOBRE!

V spoločnosti THOMAS si uvedomujeme špecifické výzvy, ktoré spôsobujú zvieratá v domácnosti: Chlpy na kobercoch a čalúnení. Špina, ktorá sa počas prechádzky usadí na labkách a roznáša sa po dome alebo byte.

Výsledky výskumu trvajúceho niekoľko desaťročí v spoločnosti THOMAS ukázali, že dôkladná čistota a svieži vzduch v domácnosti sa dajú dosiahnuť iba pomocou vody. To bol dôvod, prečo sme vyvinuli jedinečnú technológiu THOMAS AQUA+. Táto technológia prospieva aj ľuďom, ktorí chovajú domáce zvieratá, pretože vysávač na zvieraciu srsť od spoločnosti THOMAS, AQUA+ PET & FAMILY, sa spolieha na vysokú silu vysávania, špeciálnu hubicu a zachytenie prachu a špiny vo vode.

Technika, ktorá získava viac má dve rozhodujúce výhody.
Prvá: vysoko efektívnym odstraňovaním prachu bez vrecka, iba s jedným litrom vody spôsobila spoločnosť THOMAS revolúciu vo vysávaní. Špeciálne vyvinutá nádoba filtra THOMAS AQUA+ viaže pomocou vody z vodovodu prach, špinu a srsť zvierat, ktoré už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti.
Druhá: dôkladné odstraňovanie škvŕn a špiny vďaka účinnému systému rozprašovania. Výsledok: Dokonca aj hlboko usadená špina a škvrny na kobercoch, čalúnení, tvrdých podlahách alebo v interiéroch áut sa dajú vďaka vode efektívne vyčistiť.

VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT

VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT:
MOKRÉ A SUCHÉ VYSÁVANIE.

Domáce zvieratá prinášajú radosť, ale aj veľa práce, najmä pokiaľ ide o čistotu v domácnosti. THOMAS AQUA+ PET & FAMILY bol vyvinutý špeciálne pre potreby chovateľov zvierat, a vďaka špeciálnym výkonnostným znakom výrazne uľahčuje domáce práce.

Pomocou bezvreckového vysávača na srsť zvierat od spoločnosti THOMAS funguje odstraňovanie mačacích a psích chlpov, špiny zo sedacieho nábytku, kobercov a podláh účinne. Vďaka funkcii mokrého vysávania dokáže dokonca rýchlo a dokonale vysať aj tekutiny. Tepovacia hubica uľahčuje odstraňovanie škvŕn a špiny. Pomocou 190 mm širokej hubice na odstraňovanie srsti z čalúnenia sa bez problémov odstraňujú chlpy z látok.

Ďalšou veľkou výhodou je technológia AQUA+. Špeciálne vyvinutý filtr box THOMAS AQUA+ viaže bezpečne a bez zápachu pomocou vody z vodovodu srsť, prach alebo roztoče a zabezpečuje, aby sa čiastočky špiny už nedostali naspäť do vzduchu v miestnosti.

ŠESŤ DOBRÝCH DôVODOV PRE AQUA+ PET & FAMILY

VYSÁVANIE NASUCHO

VYSÁVANIE NASUCHO

VYSÁVANIE NASUCHO

THOMAS AQUA+ PET & FAMILY má výkon vyše 1600 wattov a bezstupňovú, elektronickú reguláciu intenzity vysávania s ECO-Control.

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

TEPOVANIE &
UMÝVANIE NAMOKRO

TEPOVANIE & UMÝVANIE NAMOKRO

Dokonca ani vysávanie tekutín nie je pre AQUA+ PET & FAMILY žiadny problém.

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

ODSTRAŇOVANIE ŠKVŔN

Pri odolných škvrnách sa využíva vysávací a tepovací systém vysávača AQUA+ PET & FAMILY, ktorý zaisťuje dôkladnú čistotu.

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

ČERSTVÝ, ČISTÝ VZDUCH V MIESTNOSTIACH

Čiastočky vzduchu sa zachytia vo vode a dodatočnom filtri, takže vzduch v miestnosti sa pri vysávaní vysávačom AQUA+ PET & FAMILY výrazne zlepší. Vysávač naviac vypúšťa mierne zvlhčený vzduch. Výsledkom je čerstvý vzduch, ako po osviežujúcom, prečisťujúcom letnom daždi.

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

ŠPECIÁLNE HUBICE NA SRSŤ ZVIERAT

Tri hubice odstraňujú špinu od domácich miláčikov z každého povrchu: Prepínateľná hubica na odstraňovanie zvieracích chlpov z koberca sa hodí na koberce aj pevné podlahy. Turbo kefa na koberce zaisťuje optimálne vysávanie kobercov. Pomocou 190 mm širokej hubice na čistenie čalúnenia sa bez problémov odstraňujú chlpy a špina z čalúnenia a poťahov.

MADE IN GERMANY

MADE IN
GERMANY

MADE IN GERMANY

Od myšlienky až ku špičkovému výrobku: AQUA+ PET & FAMILY skoncipovali a vymysleli naši konštruktéri. Celý bol zostrojený v Nemecku – aby sa naši zákazníci mohli spoľahnúť na najvyšší stupeň funkčnosti a kvality.

SYSTÉM AQUA+ FILTER

SYSTÉM AQUA+ FILTER

VYSÁVAČ NA SRSŤ ZVIERAT S NAJMODERNEJŠOU TECHNOLÓGIOU

Prach, špina alebo srsť zvierat – vysávač, ktorý má vyhovovať požiadavkám domácnosti s domácimi miláčikmi musí byť mimoriadne výkonný. AQUA+ PET & FAMILY využíva na čistenie čalúnenia, podláh a kobercov najmodernejšiu technológiu: Systém AQUA+ Filter.

Spoločnosť THOMAS dokázala optimalizovať vysávanie a odstraňovanie špiny iba pomocou jediného litra vody. Špeciálne vyvinutá nádoba filtra THOMAS AQUA+ viaže pomocou vody z vodovodu dokonca aj najjemnejšie čiastočky prachu a srsti zvierat, ktoré už nemôžu unikať do vzduchu v miestnosti.

Alergici a vysávače:
Čo odporúčajú obchodníci

Združenie pre alergikov Deutsche Haut- und Allergiehilfe e.V. neodporúča veľa výrobkov. Napriek tomu odporúča vysávač pre alergikov: THOMAS AQUA+ PET & FAMILY.

Dôvod odporúčania: Vysoká miera likvidácie alergénov vo vodnom filtri prístroja – výkon, ktorý naviac zabezpečuje čerstvejší vzduch v miestnosti. Odporúčanie, ktorému môžete dôverovať – ak hľadáte výkonný vysávač, ktorý pri alergiách dokáže zaistiť čerstvý vzduch.

Máte ďalšie otázky?

sk-service1@robert-thomas.net

Tím spoločnosti THOMAS vám rád poradí!

Ďalšie modely s technológiou AQUA+

Vysávač a tepovač s vodným filtrom