aqua_pet-family_logo

THOMAS.

Príjemne iný. Už vyše 100 rokov.

Mnohí ľudia si neuvedomujú, že sa s našimi technológiami už stretli. Vyvinuli sme totiž prvú elektrickú kovovú pračku a ako výrobca žmýkačiek sme zastúpení vo výrobkoch mnohých renomovaných značiek a výrobcov. Už štvrtá generácia nášho rodinného podniku je aktívna v oblasti Siegerland a vždy sme boli Made in Germany.

Už odjakživa, z presvedčenia vyrábame inovatívne produkty, ktoré sa riadia potrebami a želaniami našich zákazníkov. Pokiaľ ide o vývoj nových výrobkov, snažíme sa jednoducho dobre načúvať. Prieskum trhu nám ukázal, že mnohí spotrebitelia očakávajú viac, než im ponúka aktuálny výber vysávačov. Je to pre nich dobrý dôvod pre to, aby sa úplne spoľahli na vysávače THOMAS. A je jedno, či ide o malý šikovný vysávač s vreckom na prach s dômyselným technicky dokonalým vybavením, bezvreckový vysávač s jedinečnou filtračnou technikou AQUA-PURE alebo vysávače a tepovače s vodným filtrom s funkciou tepovania a technológiou AQUA+. Ten, kto hľadá mimoriadny vysávač, nájde u spoločnosti THOMAS presne to, čo potrebuje.

Je samozrejmosťou, že výrobky spoločnosti THOMAS spĺňajú všetky dôležité a aktuálne požiadavky na kvalitu, životné prostredie a energetickú účinnosť, pravidelne získavajú ocenenia a dosahujú vynikajúce výsledky v testoch. Suroviny sa využívajú udržateľným spôsobom a spracúvajú sa podľa najnovších technických poznatkov.

THOMAS je prijemne iný.
Vtedy ako dnes.

Máte ďalšie otázky?

sk-service1@robert-thomas.net

Tím spoločnosti THOMAS vám rád poradí!

Ďalšie modely s technológiou AQUA+

Vysávač a tepovač s vodným filtrom